UJES 2021 Erteleme Kararı Hakkında

Sayın üyelerimiz,
14 - 16 Ekim 2021 tarihlerinde yapılması planlanan UJES 2021 / Uluslararası Jeomorfoloji Sempozyumu 2021, pandemi koşullarının yaygın etkisinin devam etmesi, organizasyonun yüz yüze yapılması isteğinin karşılanamayacağı endişesi, sempozyumun sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilemeyeceğine yönelik kaygılara neden olmuştur. Bu sebeple, dernek yönetim kurulumuz UJES 2021 bilimsel etkinliğinin 6 - 8 Ekim 2022 tarihlerine ertelenmesinin, sempozyumun hedefleri açısından faydalı ve doğru olacağı yönünde karar almıştır. Dolayısıyla özet gönderimi ve diğer önemli tarihler de 1 yıl sonraya revize edilmiştir.  
UJES 2021 için yapılmış olan başvurular, sisteme yüklenmiş olan özetler prosedür gereği geçerlidir. Ayrıca UJES 2021 için gönderilmiş özetlerini ve çalışmalarını başka etkinliklerde veya yayınlarda kullanmak isteyen, başvurularını çekmek isteyen araştırmacılar varsa derneğimize yazı ile durumlarını bildirebilirler.

UJES 2021'in revize edilmiş hali sempozyum web adresinde (http://www.ujes.org/) yer almaktadır.

Tüm camiamızın beklentilerine cevap verecek ve saha çalışmaları ile desteklenen yüzyüze bir sempozyumda hep birlikte olmak üzere, sağlıklı günler dileriz.  
 

Jeomorfoloji Derneği Yönetim Kurulu

Turkish